ALLEN BRADLEY 1606-XLS960E-3
625,16  (incl. VAT)
1 in stock
Power Supply
Manufacturer reference 1606-XLS960E-3
Description Performance Power Supply, 24-28V DC, 960 W, 3-Phase 480V AC wide range / 600V DC Input Voltage, 40A Read more
ksin kh010G266_AFR
Condition New (Unused item, unopened, sold in its original packaging)
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
Performance Power Supply, 24-28V DC, 960 W, 3-Phase 480V AC wide range / 600V DC Input Voltage, 40A