FESTO ADVU-50-20-A-P-A (156638)
99,08  (incl. VAT)
5 in stock
Compact cylinder
Brand FESTO
Manufacturer reference ADVU-50-20-A-P-A
Alternative reference 156638
Description Stroke 20mm - Piston diameter 50mm Read more
ksin kh013J867_AHU
Condition New (Unused item, unopened, sold in its original packaging)
  3. Click on "Request a quote"
5 in stock
Additional information
Stroke 20mm – Piston diameter 50mm