FESTO DSNU-16-15-PPS-A (1908275)
33,43  (incl. VAT)
4 in stock
ISO cylinder
Brand FESTO
Manufacturer reference DSNU-16-15-PPS-A
Alternative reference 1908275
Description ISO cylinder double-acting, piston 16 mm, stroke 15mm Read more
ksin kh016O928_BFR
  3. Click on "Request a quote"
4 in stock
Additional information
ISO cylinder double-acting, piston 16 mm, stroke 15mm