ALLEN BRADLEY 22B-A2P3N114
215,65  (incl. VAT)
1 in stock
AC Drive
Manufacturer reference 22B-A2P3N114
Description AC Drive, 0.4 kW (0.5 HP), input AC 240V, 1 PH, 50-60 Hz, 2.3 A output, IP20, UL-NEMA open type, panel mount with internal CECompliantFilter with brake IGBT, part B, 0.98 PF and keyboard integrated LED display, RS485, terminal fixed connections Read more
ksin kh014R539_AFR
Condition New (Unused item, unopened, sold in its original packaging)
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
AC Drive, 0.4 kW (0.5 HP), input AC 240V, 1 PH, 50-60 Hz, 2.3 A output, IP20, UL-NEMA open type, panel mount with internal CECompliantFilter with brake IGBT, part B, 0.98 PF and keyboard integrated LED display, RS485, terminal fixed connections