BALLUFF BTL5-A11-M0750-P-S32 (BTL00L5)
536,64  (incl. VAT)
1 in stock
Linear Transducer
Brand BALLUFF
Manufacturer reference BTL5-A11-M0750-P-S32
Alternative reference BTL00L5
Description 750mm stroke 0 → 10 V output range 24 V dc IP67 Read more
ksin kh045H072_AFR
Condition New (Unused item, unopened, sold in its original packaging)
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
750mm stroke 0 → 10 V output range 24 V dc IP67