FESTO ADN-32-60-A-P-A (536276)
43,68  (incl. VAT)
5 in stock
Compact cylinder
Brand FESTO
Manufacturer reference ADN-32-60-A-P-A
Alternative reference 536276
Description Stroke 60mm - Piston diameter 32mm Read more
ksin kh011R042_BDE
  3. Click on "Request a quote"
5 in stock
Additional information
Stroke 60mm – Piston diameter 32mm