FESTO ADNGF-16-30-P-A (554217)
64,31  (incl. VAT)
1 in stock
Compact cylinder
Brand FESTO
Manufacturer reference ADNGF-16-30-P-A
Alternative reference 554217
Description Compact cylinder, double-acting, standard hole pattern, piston diameter 16mm, stroke 30mm, elastic cushioning rings/plates on both sides, for proximity sensor Read more
ksin kh015O695_ADE
Condition New (Unused item, unopened, sold in its original packaging)
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
Compact cylinder, double-acting, standard hole pattern, piston diameter 16mm, stroke 30mm, elastic cushioning rings/plates on both sides, for proximity sensor