FESTO ADVUL-16-30-P-A (156856)
115,40  (incl. VAT)
2 in stock
Compact cylinder
Brand FESTO
Manufacturer reference ADVUL-16-30-P-A
Alternative reference 156856
Description Compact cylinder, double-acting, protected against rotation by guide rod and yoke plate, diameter piston 16mm, stroke 30mm, Elastic cushioning rings/plates on both sides, For proximity sensor Read more
ksin kh012A555_BDE
  3. Click on "Request a quote"
2 in stock
Additional information
Compact cylinder, double-acting, protected against rotation by guide rod and yoke plate, diameter piston 16mm, stroke 30mm, Elastic cushioning rings/plates on both sides, For proximity sensor