FESTO SME-3-LED-24 (12112)
29,45  (incl. VAT)
6 in stock
Proximity Sensor
Brand FESTO
Manufacturer reference SME-3-LED-24
Alternative reference 12112
Description Proximity switch with LED. Cable 3 wires, length 2.5 m, 4.5 W, 200 mA, 24 V, 0.5 A, 2000 Hz, 0.5 ms, IP66. Read more
ksin kh017U745_BDE
  3. Click on "Request a quote"
6 in stock
Additional information
Proximity switch with LED. Cable 3 wires, length 2.5 m, 4.5 W, 200 mA, 24 V, 0.5 A, 2000 Hz, 0.5 ms, IP66.