SCHNEIDER ELECTRIC LC1F150F5
151,98  (incl. VAT)
1 in stock
TeSys LC1F Contactor
Manufacturer reference LC1F150F5
Description TeSys LC1F - contactor - 3P - AC-3 440V - 150A - coil 110Vac Read more
ksin kh011O338_EFR
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
TeSys LC1F – contactor – 3P – AC-3 440V – 150A – coil 110Vac