SCHNEIDER ELECTRIC LC2D18FE7
76,18  (incl. VAT)
1 in stock
Reversing Contactor
Manufacturer reference LC2D18FE7
Description TeSys LC2D - reversing contactor - 3P - AC-3 440V - 18A - 115V AC coil. Read more
ksin kh010Z144_AFR
Condition New (Unused item, unopened, sold in its original packaging)
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
TeSys LC2D – reversing contactor – 3P – AC-3 440V – 18A – 115V AC coil.