SCHNEIDER ELECTRIC LX1FJ240
308,16  (incl. VAT)
2 in stock
“Contactor coil”
Manufacturer reference LX1FJ240
Description "TeSys F - contactor coil - LX1FJ - 240 V AC 40...400 Hz" Read more
ksin kh014B217_BFR
  3. Click on "Request a quote"
2 in stock
Additional information
“TeSys F – contactor coil – LX1FJ – 240 V AC 40…400 Hz”