SIEMENS 3RV2011-1AA10 (100176232)
37,44  (incl. VAT)
1 in stock
Motor Circuit
Brand SIEMENS
Manufacturer reference 3RV2011-1AA10
Alternative reference 100176232
Description Circuit breaker size S00 for motor protection, CLASS 10 A-release 1.1...1.6 A N-release 21 A screw terminal Standard switching capacity Read more
ksin kh013Z485_BFR
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
Circuit breaker size S00 for motor protection, CLASS 10 A-release 1.1…1.6 A N-release 21 A screw terminal Standard switching capacity