ASCO NUMATICS PCN100A250-DM (43701333)
201,86  (incl. VAT)
1 in stock
Tie Rod Cylinders
Manufacturer reference PCN100A250-DM
Alternative reference 43701333
Description 100mm Bore, 250mm Stroke, G1/2, Series 437 Cylinders With Tie Rods Read more
ksin kh012D894_DFR
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
100mm Bore, 250mm Stroke, G1/2, Series 437 Cylinders With Tie Rods