ASCO NUMATICS PCN100A500-DM (43701336)
881,72  (incl. VAT)
1 in stock
Pneumatic cylinder
Manufacturer reference PCN100A500-DM
Alternative reference 43701336
Description 100mm Bore, 500mm Stroke, PCN100A500DM, G1/2, Series 437 Cylinders With Tie Rods. Read more
ksin kh048T463_AFR
Condition New (Unused item, unopened, sold in its original packaging)
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
100mm Bore, 500mm Stroke, PCN100A500DM, G1/2, Series 437 Cylinders With Tie Rods.