FESTO DFSP-32-20-S-PA (576097)
77,15  (incl. VAT)
1 in stock
Stopper cylinder
Brand FESTO
Manufacturer reference DFSP-32-20-S-PA
Alternative reference 576097
Description Locking cylinder. Piston diameter 32 mm. Admissible shock force on the extended piston rod 3270 N. Stroke 20 mm. Position detection for proximity sensor. Read more
ksin kh017W642_BFR
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
Locking cylinder. Piston diameter 32 mm. Admissible shock force on the extended piston rod 3270 N. Stroke 20 mm. Position detection for proximity sensor.