FESTO DFM-12-40-P-A-GF (170828)
105,85  (incl. VAT)
1 in stock
Guided drive
Brand FESTO
Manufacturer reference DFM-12-40-P-A-GF
Alternative reference 170828
Description Guided drive, double-acting, piston diameter 12mm, stroke 40mm, elastic cushioning rings/plates on both sides, for proximity sensor, plain bearing Read more
ksin kh012U627_BDE
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
Guided drive, double-acting, piston diameter 12mm, stroke 40mm, elastic cushioning rings/plates on both sides, for proximity sensor, plain bearing