FESTO DFM-25-50-P-A-GF (170851)
140,03  (incl. VAT)
3 in stock
Guided drive
Brand FESTO
Manufacturer reference DFM-25-50-P-A-GF
Alternative reference 170851
Description Guided drive, double-acting, piston diameter 25mm, stroke 50mm, elastic cushioning rings/plates on both sides, for proximity sensor, plain bearing Read more
ksin kh013K897_BDE
  3. Click on "Request a quote"
3 in stock
Additional information
Guided drive, double-acting, piston diameter 25mm, stroke 50mm, elastic cushioning rings/plates on both sides, for proximity sensor, plain bearing