FESTO DNC-50-100-PPV-A (163373)
185,82  (incl. VAT)
2 in stock
ISO Cylinder
Brand FESTO
Manufacturer reference DNC-50-100-PPV-A
Alternative reference 163373
Description Stroke 100 mm Piston diameter 50 mm Piston rod thread M16x1.5 Pneumatic cushioning, adjustable at both ends Read more
ksin kh019D192_AFR
Condition New (Unused item, unopened, sold in its original packaging)
  3. Click on "Request a quote"
2 in stock
Additional information
Stroke 100 mm Piston diameter 50 mm Piston rod thread M16x1.5 Pneumatic cushioning, adjustable at both ends