FESTO DNGZK-32-550-PPV-A (34440)
43,68  (incl. VAT)
2 in stock
Standard Cylinders
Brand FESTO
Manufacturer reference DNGZK-32-550-PPV-A
Alternative reference 34440
Description Cylinder, pneumatic, iso profile, bore=32.0 mm, stroke=550.0 mm Read more
ksin kh011V251_DFR
  3. Click on "Request a quote"
2 in stock
Additional information
Cylinder, pneumatic, iso profile, bore=32.0 mm, stroke=550.0 mm