FESTO SME-8M-ZS-24V-K-2,5-OE (543872)
20,66  (incl. VAT)
12 in stock
proximity sensor
Brand FESTO
Manufacturer reference SME-8M-ZS-24V-K-2,5-OE
Alternative reference 543872
Description Proximity sensor, cable length 2.5 m, max. output current 80 mA, max. switching power AC 2.4 VA, max. switching power DC 2.4 W. Read more
ksin kh019I714_ADE
Condition New (Unused item, unopened, sold in its original packaging)
  3. Click on "Request a quote"
12 in stock
Additional information
Proximity sensor, cable length 2.5 m, max. output current 80 mA, max. switching power AC 2.4 VA, max. switching power DC 2.4 W.