ASCO NUMATICS PCN25A250-DM (43701003)
222,14  (incl. VAT)
1 in stock
Cylinder
Manufacturer reference PCN25A250-DM
Alternative reference 43701003
Description 25mm Bore, 250mm Stroke, G1/8, Series 437 Cylinders With Tie Rods Read more
ksin kh047S332_AFR
Condition New (Unused item, unopened, sold in its original packaging)
  3. Click on "Request a quote"
1 in stock
Additional information
25mm Bore, 250mm Stroke, G1/8, Series 437 Cylinders With Tie Rods